Magnetické srdíčko a magnetická tyčinka

Magnetické srdíčko a  magnetická tyčinka.  

                  Od samého uvedení v naší nabídce, již několik let, patří k nejprodávanějším našim produktům magnetické srdíčko "první pomoci"a magnetická tyčinka.

                   Proč právě tyto výrobky?

                  Je to především díky pozitivním zkušenostem tisíců našich spokojených členů a zákazníků.    

               Magnetické srdíčko, kteří si sami naši zákazníci přejmenovali  na „Magické srdíčko první pomoci“ jim pomohlo vyřešit mnoho problémů s bolestmi, které je trápily i dlouhá léta a které dříve dokázaly utlumit pouze silné prášky, což bylo vždy spojeno s jejich nebezpečnými vedlejšími účinky. Ať to byla migréna, bolesti krční a bederní páteře, kloubů, problémy s karpálními tunely nebo potíže spojené s vysokým krevním tlakem. V neposlední řadě sami hovoří o ústupu psychických problémů, depresí, harmonizaci celého organismu ale i  nespavosti. V mnoha rodinách bylo využito jeho účinků při utlumení bolesti po různých úrazech.   

                Pozitivní vliv silného magnetického pole našeho „srdíčka první pomoci“ potvrzují i mnozí lékaři, kteří je doporučují  i svým pacientům.  

                Další jeho výhodou je to, že je určeno téměř pro každého – samozřejmě s výjimkou těch, kteří mají zabudován kardiostimulátor a těhotných žen ( ne na břicho a bederní páteř ) – koho trápí jakýkoliv bolestivý problém. Velmi důležitý  je ten fakt, že jeho použití nemá žádné vedlejší účinky.

                 Všichni oceňujeme možnost jeho jednoduchého a především okamžitého použití již při prvních projevech problémů. Tím, že ho nosíme stále s sebou, je připraveno nám poskytnout svou první pomoc“ prakticky ihned

                 Magnetická tyčinka se stala dalším partnerem, bez kterého si nedokážeme představit náš pitný režim. Její silný permanentní magnet „zmagnetizuje“ během 15 - 20 minut ( při míchání již za 3 minuty) jakoukoliv tekutinu, kterou pijeme. Vodu, minerální vody, čaje, mléko, ovocné šťávy, limonády … Takto připravená tekutina má velmi silné čistící účinky v našem organizmu a její pití přispělo k vyřešení mnoha Vašich zdravotních problémů.

                 Naši zákazníci nám nadšeně sdělují,  jak se zbavili problémů s trávením, zácpy, jak zmagnetizovaná voda ovlivnila činnost štítné žlázy, ledvin, žaludku, močových cest. Mnozí ji používají k omývají svých kožních problémů – ekzémů, lupénky i akné.

                   I magnetickou tyčinku, jako jednu z variant očisty našeho organizmu, doporučují naši partnerští lékaři. Nezapomeňme, že s potravinami, léky a vším, co konzumujeme, vstupují do našeho těla různé látky, které se nám, ne vždy, daří v plné míře vylučovat  a tím, že se v nás hromadí často vyvolávají zdravotní komplikace, které se však projevují mnohdy až když se jedná o poměrně závažný problém. Vnější čistotě našeho těla věnujeme velkou pozornost – používáme různé šampóny, sprchové gely, jejich cena bývá v řádech stokorun. Ovšem mnozí zapomínají na to, že stejně důležitá, jako čistota povrchu těla, je čistota našich vnitřních orgánů, ne-li důležitější. A zde má naše magnetická tyčinka nezastupitelnou úlohu.

                 Mnoho lidí dnes pro podporu své látkové výměny ( metabolismu) používá různé prostředky – permanentní magnety ve špercích, náplastech, obvazech, pulzní magnetoterapii, bioptronové lampy, různé potravinové doplňky a mnoho dalších, a urychluje tak vylučování toxinů z buněk.Tento „odpad“ však nemůže zůstat v našem těle, musí jít ven a k tomu právě přispívá  zmagnetizovaná tekutina.

Magnetické srdíčko a magnetická tyčinka,

 to je „půlka naší lékárničky“.

Patří k pomocníkům zdraví, které by měly být v každé rodině.

Nazvali jsme je „balíčkem pro přežití“.

Máte tento balíček i Vy?

Pokud ano, výborně, pokud ještě ne – neváhejte a objednejte si ho.  

„Mít magnetické srdíčko a magnetickou tyčinku je normální,

nemít magnetické srdíčko a magnetickou tyčinku normální není!“    

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 360 e-shop systém banan.cz